Webinar

Piątek, 24 marca 2023 | 12:30 - 13:30

Next Good Thing (online)

Zapisz się na webinar

"Zielone inicjatywy od pracowników i dla pracowników "

Icon

Wstęp bezpłatny

Jak angażować pracowników w działania prośrodowiskowe

"Zielone inicjatywy od pracowników i dla pracowników "

Opis webinaru

Wraz z rosnącymi wymaganiami wobec biznesu w kontekście raportowania wpływu środowiskowego, firmy zaczynają opracowywać strategię działania w tym obszarze lub podejmują pierwsze działania. Tak jak przy każdej zmianie, która ma być skuteczna potrzebujemy ją dobrze osadzić w kontekście firmy, jej sukces zależy od zaangażowania pracowników i zrozumienia celowości tych działań.


Na webinarze poruszymy tematy związane z tym co pomoże zaangażować pracowników w działania z obszaru zielonej transformacji, między inymi:

ZAPISZ SIĘ
  • jakie kompetencje warto wzmacniać poza podnoszeniem wiedzy w tym obszarze wśród pracowników
  • jakie metody pracy pracy i współpracy będą sprzyjać i dlaczego warto uwzględnić potrzeby i wyobrażenia samych pracowników
  • dlaczego warto mówić i uspójnić wartości pracowników w tym obszarze

Będzie równiez przestrzeń, żeby wspólnie nazwać największe wyzwania w tym obszarze. Zapraszam serdecznie.

Prowadząca


Entuzjastka i edukatorka w obszarze zrównoważonego biznesu i rozwoju. Prowadzi od kilku lat warsztaty strategiczno-kreatywne, procesy wypracowywania innowacji, procesy konsultingowe w obszarze wypracowania rozwiązań cyrkularnych i zielonej transformacji. Pracuje w metodach pracy nastawionych na kreatywność, zaangażowanie, innowacyjność (Design Thinking, Systems Thinking). Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking.


Uczestniczka zamkniętego programu Ellen MacArthur Foundation From Linear To Circular 2021. Inicjatorkai koordynatorka raportu "Odpady od nowa - jak radzimy sobie ze śmieciami i nieużywanymi rzeczami w naszych domach". Wcześniej przez wiele lat pracowała w marketingu (Agencja K2). Pracowała jako Marketing&Strategy Manager dla start-up'u z obszaru upcyklingu Deko Eko (dekoeko.com), gdzie w praktyce rozwijała cyrkularny model biznesowy.

Pracowała szkoleniowo i warsztatowo między innymi z: PARP, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Instytutem Innowo. W 2021 współtworzyła kurs o projektowaniu cyrkularnym dla studiów magisterskich Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie. W 2022 wyróżniona przez Forbes Woman Polska jako jedna z 10 Liderek Zrównoważonego Rozwoju.

Agata Miryn-Sienkiewicz

Założycielka Next Good Thing

Zapisz się na webinar

Next Good Thing | 2023

Kontakt: agata@nextgoodthing.pl